plen
METALLIC PAINT COLLECTION - FARBY AKRYLOWE O METALICZNEJ STRUKTURZE ( pojemność kolor )
MODERN MASTERS
dostępne opcje produktu
pojemność
kolor
STATUARY BRONZE
STEEL GREY
ANTIQUE BRONZE
BLACKENED BRONZE
NICKEL
SNOW FLAKE

CHARAKTERYSTYKA

Metallic Paint Collection to farby akrylowe o metalicznej strukturze, dzięki specjalnym dodatkom można uzyskać jednolitą powierzchnie ściany bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, wystarczy zwykły wałek malarski. Paleta ponad 130 kolorów i odcieni o różnym stopniu krycia. Mogą być stosowane jako farby podstawowe oraz transparentne maski wybłyszczające fragmenty ściany.

ZASTOSOWANIE

Metallic Paint Collection idealnie nadaje się malowania ścian, sufitów jak i różnego typu detali z drewna, papieru, gipsu, itp. Farby z kolekcji Metallic Paint możemy stosować wewnątrz i na zewnątrz. Przy stosowaniu na zewnątrz konieczne jest naniesienie warstwy ochronnej(MasterClear® Protective Clear Topcoat- dostępna w wersji matowej i satynowej), która podnosi walory techniczne farby dzięki czemu farba staje się odporna nawet na czyszczenie myjką wysokociśnieniową. Jeżeli malowana powierzchnia ma powyżej 1m2 należy dodać do farby extender(Extender for Rolling) wydłużający czas " mokrej krawędzi".

WŁAŚCIWOŚCI

Metaliczny połysk.
Farba akrylowa na bazie wody.
Trwałe, niematowiejące i nieblaknące kolory.
Po dodaniu do farby extendera możliwa aplikacja zwykłym wałkiem bez widocznych śladów narzędzia.
Farba wodna o słabym zapachu, bezpieczna w użyciu.
Możliwość stworzenia z każdego koloru lazury przez dodanie większej ilości extendera, czyniąc farbę bardziej transparentną.

KOLORY

Paleta 133 kryjące kolory i 5 odcieni transparentnych lazur.

KARTA TECHNICZNA / DOKUMENTY

Zapraszamy do pobrania w wersji pdf dokumentacji technicznej produktu.
W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@wallstudio.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2023