plen
METALL EFFECTS ACID BLOCKING PRIMER - FARBA BLOKUJĄCA ( pojemność 3,78 litra )
MODERN MASTERS
dostępne
cena netto:
472.50PLN
cena brutto:
581.18PLN
dostępne opcje produktu
pojemność

CHARAKTERYSTYKA

FARBA BLOKUJĄCA (ACID BLOCKING PRIMER) gruntująco- zabezpieczająca. Rewolucyjna, modyfikowana farba akrylowa na bazie wody stworzona do ochrony powierzchni drewnianych i metalowych przed ewentualną korozją. Farba stanowi jedną z części systemu Metal Effects.

ZASTOSOWANIE

FARBA BLOKUJĄCA (ACID BLOCKING PRIMER) stanowiąca emulsję podkładową w systemie Metal Effects. Idealnie nadaje się malowania różnego typu powierzchni min.: drewna, metalu, papieru, gipsu, styropianu, tkaniny, plastiku. Stosowana jako farba podkładowo- zabezpieczająca w systemie Metal Effects. Farbę możemy stosować wewnątrz i na zewnątrz.

WŁAŚCIWOŚCI

Farba na bazie wody, o słabym zapachu, bezpieczna w użyciu.Łatwa aplikacja, bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi.KOLORY systemu Metal EffectsMiedź z zieloną patynąBrąz z niebieską patynąŻelazo z efektem rdzy

WYDAJNOŚĆ

Wydajność ok. 28 m2/galon (3,78 l.)

KARTA TECHNICZNA / DOKUMENTY

Zapraszamy do pobrania w wersji pdf dokumentacji technicznej produktu.
W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@wallstudio.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2023