plen
METAL EFFECTS PARMACOAT PATINA SEALER - POWŁOKA ZABEZPIECZJĄCA
MODERN MASTERS

CHARAKTERYSTYKA

Metal Effects Permacoat Patina Sealer jest wodną, 100% akrylową warstwą uszczelniającą, która wysycha pozostawiając półmatowe wykończenie. Jest to koncentrat do rozcieńczenia wodą w proporcji 1:1. Permacoat został specjalnie opracowany w celu uszczelnienia metalicznych farb Metal Effects ,które zostały utlenione za pomocą Metal Effects Patynowanych Roztworów Postarzających i Aktywatorów. Metal Effects Permacoat Patina Sealer jest wysoce polecaną warstwą w celu uszczelnienia efektu rdzy wewnątrz budynków, gdzie chroni przed ścieraniem oraz na zewnątrz, gdzie chroni przed spływaniem na przylegające powierzchnie.

W przeciwieństwie do innych lakierów akrylowych, Permacoat tworzy warstwę filmu na powierzchniach kwasowych bez pęknięć lub żółknięcia. Permacoat posiada zrównoważone pH w celu zminimalizowania tendencji zmiany kolorów rdzy podczas używania, innych, niezalecanych warstw.

ZASTOSOWANIE

Powłoka niezbędna przy stosowaniu systemu Metal Effects. Zapobiega ścieraniu się patyn i rdzy oraz blokuje postępowanie reakcji starzenia się. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

WŁAŚCIWOŚCI

Wodnorozcieńczalna
Stanowi ochronę UV
Wodoodporna
Odporna na szorowanie
Nie tłumi metalicznych refleksów Metal Effects.

WYDAJNOŚĆ

Wydajność ok. 28 m2/galon (3,78 l.)

KARTA TECHNICZNA / DOKUMENTY

Zapraszamy do pobrania w wersji pdf dokumentacji technicznej produktu.
W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@wallstudio.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2023