plen
PERMACOAT XTREME - BEZBARWNY ŚRODEK OCHRONNO-USZCZELNIAJĄCY ( pojemność 475 ml )
MODERN MASTERS
dostępne
cena netto:
157.50PLN
cena brutto:
193.73PLN
dostępne opcje produktu
pojemność

CHARAKTERYSTYKA

Permacoat Xtreme serii Metal Effects jest wodnym, 100% akrylowym, bezbarwnym, nie żółknącym środkiem ochronno-uszczelniającym. Jest to powłoka nawierzchniowa zatrzymująca efekt utleniania, minimalizująca jakąkolwiek dalszą korozję . Tworzy odporną na warunki pogodowe barierę. Permacoat Xtreme jest częścią systemu Efekt Rdzy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. W przeciwieństwie do innych lakierów akrylowych Permacoat Xtreme stworzy nie żółknącą i nie pękającą warstwę filmu na utlenianej powierzchni.


Nakładanie:
Aby uszczelnić i ochronić warstwę rdzy (systemu Metal Effects) należy nałożyć Permacoat Xtreme za pomocą pędzla, wałka lub sprzętu natryskowego odpowiedniego do nakładania wodnych warstw bezbarwnych. Pierwsza warstwa: Zmieszać Permacoat Xtreme z wodą w proporcjach 1:1 i dokładnie wymieszać przed nałożeniem. Druga warstwa: Nałożyć Permacoat Xtreme w czystej postaci (bez rozcieńczania)

Czas schnięcia:
Sucha na dotyk po 30 minutach. Czas nakładania kolejnej warstwy po 1 godzinie. Czas pełnego twardnienia wynosi od 7 do 10 dni.

Wydajność:
Jeden galon/3.78 l pokryje około 40 m2 w przypadku nakładania według wskazówek - przy końcowej grubości warstwy wynoszącej 2mil.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2023