plen
METALLIC PLASTER PLATINUM SERIES ( pojemność kolor )
MODERN MASTERS
dostępne opcje produktu
pojemność
kolor
WHITE SAND

CHARAKTERYSTYKA

Metallic Plaster to akrylowe masy o metaliczno-perlistej, aksamitnej strukturze w palecie ponad 50 kolorów. Produkt aplikowany na powierzchnie ściany szpachelką malarską. Masa nakładana cienkimi warstwami (ok. 1-3 warstw). Efekt większej opalizacji uzyskamy przy nałożeniu 1-2 warstw, natomiast powierzchnia będzie bardziej aksamitna przy stosowaniu 3 warstw.

ZASTOSOWANIE

Metallic Plaster idealnie nadaje się stosowania na ścianach, sufitach. Produkty z kolekcji Metallic Plaster przeznaczone do stosowania wewnątrz. Możliwośc łączenia różnych kolorów na powierzchni ściany, aby otrzymać kolorystyczne przejścia tonalne. Może być stosowany, jako dodatek do serii Metal Effect. Zaleca się pomalować ścianę zwykłą farbą akrylową o kolorze jak najbardziej zbliżonym do wybranego Matallic Plaster.

WŁAŚCIWOŚCI

Metaliczny połysk.
Masa akrylowa na bazie wody,słabym zapachu, bezpieczna w użyciu.
Trwałe, niematowiejące i nieblaknące kolory.
Zawiera drobinki pereł, miki,szkła.
Wydajność: ok 8-9 m2 jednokrotnej aplikacji (cieńka warstwa)

KOLORY

Paleta 52 kolorów.
KARTA TECHNICZNA / DOKUMENTY

Zapraszamy do pobrania w wersji pdf dokumentacji technicznej produktu.
W celu uzyskania Karty Charakterystyki Substancji Niebezpiecznej dla produktu skontaktuj się z marcin@wallstudio.pl
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2023