plen
Farba magnetyczna MAGNETIC PRIMER 887ML
RUSTOLEUM

CHARAKTERYSTYKA

Farba magnetyczna Magnetic firmy Rust-Oleum Speciality jest warstwą podkładową pozwalającą na stworzenie powierzchni przyciągającej magnes! Może być nakładany na drewno, metal, kamień, płyty karton-gipsowe oraz tynk. Stwórz zabawną i niespotykaną powierzchnię na której można powiesić notatki, zdjęcia i wiele innych rzeczy. Farba magnetyczna Magnetic Primer jest 3 razy mocniejszy!

Farba magnetyczna wyłącznie do zastosowań wewnętrznych.

Można kryć farbami lateksowymi lub nawet farbą tablicową Chalkboard.

TEST FARB MAGNETYCZNYCH

WYDAJNOŚĆ

- 9 metrów kwadratowych / litr przy jednej warstwie
- Opakowanie pozwala na wykonanie ok. 3 metrów kwadratowych gotowej
powierzchni (3 warstwy)

Plik PDF Farba magnetyczna Magnetic Primer - karta techniczna

Nie zaleca się pokrywania powierzchni farbą magnetyczną MAGNETIC PRIMER i - następnie - farbą do mazaków DRY ERASE. Farba magnetyczna ma wyrazistą fakturę, natomiast farbę tablicową do mazaków należy nakładać na gładką powierzchnię, aby osiągnąć efekt tablicy suchościeralnej. Aby uzyskać zadowalający efekt i połączyć zalety tablicy magnetycznej i suchościeralnej, należy powierzchnię pomalowaną farbą magnetyczną delikatnie przeszlifować przed nałożeniem farby tablicowej do mazaków.

Firma Spinex-Stępniak Sp.J. importuje produkty bezpośrednio z Rustoleum USA i oferowana farba Magnetic Primer jest tylko i wyłącznie podkładem magnetycznym i nie posiada właściwości farby kredowej. Są to dwa różne produkty, jeden jest produkowany w USA, drugi w Belgii.

Nowa dostawa po 15 marca 2014.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2022