plen
Farba tablicowa biała do mazaków Dry Erase 0,8L
RUSTOLEUM

CHARAKTERYSTYKA

Farba tablicowa Dry Erase firmy Rust-Oleum Speciality jest farbą nadającą gładkie i odporne wykończenie które tworzy unikatową, białą powierzchnię na której można pisać mazakami a później to ścierać! Łatwo się nakłada, posiada bardzo słaby zapach przez co można ją spokojnie stosować wewnątrz. Jest doskonała do zastosowań na powierzchnie wewnętrzne takie jak płyta karton-gipsowa, drewno, kamień, cement, metal.

Do zastosowań wewnątrz. Farba tablicowa Dry Erase doskonale nadaje się do biur, pokojów zabaw, pokojów dziecięcych i wielu innych Obydwa składniki doskonale się mieszają i są od razu gotowe do nakładania

WYDAJNOŚĆ

- 12 metrów kwadratowych / litr przy jednej warstwie
- Opakowanie pozwala na wykonanie ok. 5-6 metrów kwadratowych gotowej
powierzchni

Plik PDF Farba tablicowa DRY ERASE - karta techniczna

Nie zaleca się pokrywania powierzchni farbą magnetyczną MAGNETIC PRIMER i - następnie - farbą do mazaków DRY ERASE. Farba magnetyczna ma wyrazistą fakturę, natomiast farbę tablicową do mazaków należy nakładać na gładką powierzchnię, aby osiągnąć efekt tablicy suchościeralnej. Aby uzyskać zadowalający efekt i połączyć zalety tablicy magnetycznej i suchościeralnej, należy powierzchnię pomalowaną farbą magnetyczną delikatnie przeszlifować przed nałożeniem farby tablicowej do mazaków.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2022