plen
Farba tablicowa kredowa Chalkboard - bezbarwna
RUSTOLEUM

CHARAKTERYSTYKA

Bezbarwna farba tablicowa pozwoli na stworzenie tablicy na praktycznie każdej powierzchni i na każdym kolorze!Jedyna taka na rynku.
Farba tablicowa Speciality Chalkboard Clear jest ultra twardą, bezbarwną powłoką odporną na zadrapania, dzięki której stworzymy unikatowe powierzchnie do pisania i ścierania, może być nakładana na drewno, metal, kamień, tynki, szkło, karton-gips, beton, terakotę i drewno twarde. Produkt jest wytwarzany z materiałów podobnych do łupkowych. Zapewnia doskonałą powierzchnię do malowania kredą na ścianach, drzwiach, stołach, szafkach, ramach, doniczkach i wielu innych. Doskonale nadaje się również do odnowienia powierzchni stołów pingpongowych.


Wydajność praktyczna 8-11m2 z opakowania.

Uwaga! Do zostawiania zapisków na tablicy wykonanej przy pomocy farby Chalkboard należy stosować tylko i wyłącznie standardową pylącą kredę. Kredy chodnikowe lub niepylące mogą zostawiać trwałe ślady na wymalowanej powierzchni.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2021