plen
Farba tablicowa suchościeralna DRY ERASE PRO bezbarwna
RUSTOLEUM

CHARAKTERYSTYKA

Profesjonalna farba tablicowa DRY ERASE PRO od RUSTOLEUM pozwoli stworzyć każdemu użytkownikowi idealna powłokę suchościeralną. Do stosowania jak warstwa nawierzchniowa na inne farby w kolorze, dzięki czemu tablica suchościeralna może występować we wszystkich kolorach świata. Łatwa aplikacja jednej, grubej warstwy farby tablicowej , oraz specjalnie dobrany wałek dołączony do zestawu sprawią, że aplikacja będzie szybka i banalnie prosta. Przed nałożeniem produktu zalecane jest delikatne przeszlifowanie istniejącej powierzchni, aby uzyskać gładkie, idealne do malowania podłoże. Farbę można nakładać także na ciemne farby , jednakże wtedy należy się liczyć z zakupem jasnego mazaka suchościeralnego.

Farba występuje także w białym kolorze, produkt aktualnie dostępny na zamówienie.

DANE TECHNICZNE

- Czas pracy na mieszance wynosi max 1 godzinę, dlatego zaleca się mieszanie tylko jednego kompletu jednorazowo.
- Farba jednowarstwowa, druga warstwa nie jest konieczna
- Nie żółknie w czasie, nie odpada ani nie łuszczy się
- Jeden zestaw wystarcza na ok 5-5,5 m2
- Raz pomalowanej powierzchni nie zaleca się ponownie poprawiać po upływie 5 min, mogą pozostać smugi , gdyż farba szybko się utwardza
- Do każdego kompletu dołączany jest zalecany wałek
- Zaleca się użytkowanie farby tablicowej dopiero po 7 dniach od wymalowania.

Farba tablicowa DRY ERASE PRO - karta techniczna
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2021