plen
Olej do blatów i mis drewnianych Butcher Block
RUSTOLEUM

CHARAKTERYSTYKA

Olej do blatów i mis drewnianych Butcher Block firmy WATCO został specjalnie zaprojektowany do impregnacji i ochrony drewnianych blatów kuchennych, desek do krojenia, kuchennych mis drewnianych oraz wielu innych przedmiotów mających kontakt z żywnością.

Butcher Block jest ławy w aplikacji i konserwacji, nietoksyczny i bezpieczny w kontakcie z żywnością, gdy jest w pełni utwardzony (spełnia amerykańskie standardy 21CFR 175.300).

Zapewnia bogate, błyszczące wykończenie, jednocześnie trwale chroniąc powierzchnię przed środkami chemicznymi i wodą.

Produkt jest na bazie naturalnego oleju tungowego, zwanego olejem chińskim, który pozyskiwany jest z orzeszków tungowca.Olej ten jest najbardziej wodoodpornym spośród olejów roślinnych. W porównaniu z innymi olejami, między innymi z olejem lnianym tworzy znacznie bardziej odporną powłokę, która z czasem nie ciemnieje i nie wypłukuje się z drewna.

Wydajność: około 41m2 z puszki.


Produkt tworzy naturalne, ekologiczne wykończenie drewna o złocistym odcieniu.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne oraz zdjęcia nie zawierają braków lub błędów. Ewentualne błędne opisy oraz błędne ceny nie mogą być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą sklepu przed podjęciem decyzji o zakupie.
design by wallstudio 2021